Gwarancja najniższej ceny

ul. Ryżowa 36a, 02-495 Warszawa

Newsletter

Zostaw nam swój email by otrzymywać najnowsze informacje i oferty.

Mieszkania w Warszawie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą, łączącą wysoki komfort z atrakcyjną ceną. Do Państwa usług oddajemy bogato wyposażone apartamenty na wynajem w Warszawie, idealne na krótkoterminowe, jak i długoterminowe noclegi, z powodzeniem pełniące rolę mieszkań na wynajem. Nasze apartamenty umiejscowione są w bardzo dogodnej lokalizacji, zaledwie 9km od centrum Warszawy i lotniska.

Jedynka Studio

Apartament jednoosobowy studio o powierzchni 40 m2. W każdym mieszkaniu znajduje się jedno duże łóżko małżeńskie, łazienka, aneks kuchenny oraz  miejsce do pracy i część wypoczynkowa. Ten typ apartamentu jest odpowiedni dla jednej osoby lub dla pary.  .

Dwójka Studio

Apartament  Dwójka typu Studio –  mieszkanie o pow. ok. 40 m²  z łazienką i aneksem kuchennym w pełni umeblowany i wyposażony. W części dziennej część wypoczynkowa i miejsce do pracy.

Jedynka Standard PLUS

Apartament jednoosobowy standard PLUS o powierzchni 40 m2.  W każdym mieszkaniu znajduje się jedno duże łóżko małżeńskie, łazienka, aneks kuchenny oraz  miejsce do pracy i część wypoczynkowa. Apartamenty Standard PLUS są nowocześnie wyposażone i umeblowane.  Ten typ apartamentu jest odpowiedni dla jednej osoby lub dla pary.

Dwójka Standard PLUS

Apartament dwuosobowy typu standard PLUS –  mieszkanie o pow. ok. 40 m². W każdym mieszkaniu znajdują się dwa oddzielne łóżka,  łazienka, aneks kuchenny oraz  miejsce do pracy i część wypoczynkowa. Apartamenty Standard PLUS są nowocześnie wyposażone i umeblowane.  Ten typ apartamentu jest odpowiedni dla dwóch osób.

Warsaw Apartments Magnolie,
Ul. Ryżowa 36a 02-495 Warszawa, Polska

Tel.:+48 22 578 81 00, +48 22 578 83 97; mail: recepcja@apartamenty-magnolie.pl

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij