Wynajem mieszkania dla firmy w Warszawie

Współcześnie problem barier i granic niemal całkowicie przestaje istnieć. Rozwój transportu, rozbudowa dróg krajowych, szybkość usług i ich dostępność sprawiają, że coraz więcej przedsiębiorstw zmienia swoje siedziby lub otwiera filie w innych miastach. Na czas przeprowadzki czy szkoleń potrzebują oni wygodnego mieszkania dla firm, w której ulokują swoich pracowników. Z pomocą przychodzą Magnolie ze swoją rozbudowaną ofertą nieruchomości na wynajem. Kwatery pracownicze, pokoje i apartamenty zlokalizowane są w warszawskiej dzielnicy Ursus. Dojedziesz stąd bez problemu nie tylko do centrum miasta, ale też do innych jego części i okolicznych miejscowości. To sprawia, że wynajem mieszkania dla firmy w tej lokalizacji będzie optymalny, bez względu na to, w jakim miejscu pracownik będzie realizował obowiązki zawodowe.

Wynajem mieszkania dla firmy na cele mieszkaniowe

Oferta Magnolii skierowana jest do przedsiębiorców z całej Polski, którzy do Warszawy wysyłają swoich pracowników lub przedstawicieli. Wynajem mieszkania dla firmy na cele mieszkaniowe wymaga znajomości lokalnego rynku, dlatego w tej kwestii zdaj się na nas. W swojej bazie mamy wiele nieruchomości. Wśród nich na pewno znajdziesz tę najlepszą dla siebie, zarówno pod względem metrażu, standardu, jak również ceny.

Najlepszą rekomendacją naszych mieszkań dla firm są opinie wystawione przez klientów, którzy postawili na współpracę z nami. Wśród nich Ikea, Philips czy Bayer.

Wynajem mieszkania firmie dla jej pracownika

Jeżeli zależy Ci na tym, aby pracownicy byli zadowoleni, wypoczęci i gotowi do podejmowania kolejnych zawodowych wyzwań, zadbaj o wybór kwatery, w której poczują się jak w domu. Wynajem wygodnego mieszkania firmie dla jej pracownika załagodzi tęsknotę za rodziną, a jednocześnie stanie się wyrazem Twojego szacunku dla zaangażowania podwładnego. Pamiętaj, że mieszkania dla firm, które wynajmujesz są także Twoją wizytówką.

Skorzystanie z oferty Magnolii w zakresie wynajmu mieszkania dla firmy na cele mieszkaniowe to dobra decyzja z kilku powodów:

  • gwarantujemy wysoką jakość w dobrej cenie,
  • ofertę dopasowujemy elastycznie do Twoich potrzeb,
  • gwarantujemy bezpieczeństwo mieszkania i transakcji,
  • zapewniamy profesjonalną obsługę,
  • nasze mieszkania znajdują się w atrakcyjnej lokalizacji.

Jesteśmy przekonani, że po pobycie w naszych mieszkaniach dla firm do powyższej listy dopiszesz własne argumenty, przemawiające za kontynuowaniem współpracy z Magnoliami.

Dlaczego my?

Standard

nasze mieszkania na wynajem
są bardziej komfortowe
niż pokoje w hotelach

Elastyczny czas pobytu

tylko z nami opłaca się zamieszkać zarówno na jeden dzień, jak i na tydzień, miesiąc bądź dłużej

Cena

prowadzimy bardzo elastyczną
politykę cenową,
sprawdź!

Największa liczba apartamentów w stolicy

 posiadamy ponad 360 komfortowych apartamentów, dysponujemy bazą noclegową dla maksimum 720 osób

Atmosfera

prawdziwie domowa, intymna, ale z profesjonalną obsługą, spokojne nocowanie

Dodatki

posiadamy 4 parkingi, w tym dla autokarów, oraz bezpieczne podziemne garaże

Dodatkowe usługi

 na życzenie gości organizujemy konferencje, bankiety oraz imprezy okolicznościowe

Bezpieczeństwo

teren dokoła Apartamentów jest ogrodzony i strzeżony 24/h dobę