Mieszkania do wynajęcia na warszawskim Ursusie

Podróżujesz do stolicy rekreacyjnie lub zawodowo? Chcesz odwiedzić przyjaciół, ale zapewnić sobie i im swobodę? Wynajem krótkoterminowy mieszkań w Warszawie to najlepsza odpowiedź na Twoje potrzeby. W naszych pokojach i apartamentach zyskujesz przestrzeń, której potrzebujesz, aby przygotować się do zwiedzania lub pracy, a po męczącym dniu, wypocząć.

Proponujemy mieszkania do wynajęcia na Ursusie. To dzielnica z rozbudowaną infrastrukturą oraz komunikacją, która stanowi doskonałą bazę wypadową dla turystów i pracowników. Nasze obiekty są eleganckie, a przy tym niedrogie, dlatego stanowią atrakcyjną alternatywę dla hoteli czy mieszkania „kątem” u rodziny lub znajomych.

Krótkoterminowy wynajem mieszkań

Wynajem krótkoterminowy mieszkań zainteresuje zwłaszcza turystów oraz osoby, które przyjeżdżają do Warszawy w celach biznesowych. Tego typu podróże trwają zazwyczaj kilka dni, lecz odbywają się naprzemiennie. Oznacza to, że zwiedzający preferują weekendowy pobyt, podczas gdy sprawy służbowe załatwiane są w dni robocze, tj. od poniedziałku do piątku.

Bez względu na charakter swojej podróży dobrym wyborem będzie Ursus, jako miejsca na nocleg. Zlokalizowane tutaj mieszkania do wynajęcia mają świetne połączenie z centrum miasta, innymi dzielnicami oraz okolicznymi miejscowościami.

Wynajem mieszkań krótkoterminowy w Magnoliach to także:

  • gwarancja atrakcyjnych cen,
  • przejrzyste warunki współpracy,
  • wygoda i estetyczny wystrój pomieszczeń, który sprzyja relaksowi lub pracy,
  • dodatkowe usługi: sprzątanie i obsługa gastronomiczna,
  • dostęp do bezpiecznych parkingów lub podziemnych garażów.

Jeżeli szukasz mieszkania do wynajęcia na warszawskim Ursusie w cenie, która nie zrujnuje Twojego budżetu, Magnolie będą najlepszym wyborem.

Tanie mieszkania do wynajęcia na Ursusie

Lokalizacja i standard to jeszcze nie wszystko. Zazwyczaj firmy przewidują konkretny budżet, jaki mogą przeznaczyć na relokację pracownika lub wysłanie go w delegację. Dlatego szukają tanich mieszkań do wynajęcia.

Rozumiemy, jak ważnym czynnikiem decyzyjnym jest koszt wynajmu krótkoterminowego mieszkania. Dlatego nasz cennik opracowaliśmy w taki sposób, aby był atrakcyjny zarówno dla osób, które korzystają z naszych usług po raz pierwszy, jak również dla stałych klientów. Elastyczne warunki cenowe i korzystne rabaty sprawiają, że z tanich mieszkań do wynajęcia chętnie korzystają nie tylko rynkowe potęgi, ale też mniejsze przedsiębiorstwa.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty krótkoterminowego wynajmu mieszkań w Warszawie.

Dlaczego my?

Standard

nasze mieszkania na wynajem
są bardziej komfortowe
niż pokoje w hotelach

Elastyczny czas pobytu

tylko z nami opłaca się zamieszkać zarówno na jeden dzień, jak i na tydzień, miesiąc bądź dłużej

Cena

prowadzimy bardzo elastyczną
politykę cenową,
sprawdź!

Największa liczba apartamentów w stolicy

 posiadamy ponad 360 komfortowych apartamentów, dysponujemy bazą noclegową dla maksimum 720 osób

Atmosfera

prawdziwie domowa, intymna, ale z profesjonalną obsługą, spokojne nocowanie

Dodatki

posiadamy 4 parkingi, w tym dla autokarów, oraz bezpieczne podziemne garaże

Dodatkowe usługi

 na życzenie gości organizujemy konferencje, bankiety oraz imprezy okolicznościowe

Bezpieczeństwo

teren dokoła Apartamentów jest ogrodzony i strzeżony 24/h dobę