Dlaczego my?

Standard

nasze mieszkania na wynajem
są bardziej komfortowe
niż pokoje w hotelach

Elastyczny czas pobytu

tylko z nami opłaca się zamieszkać zarówno na jeden dzień, jak i na tydzień, miesiąc bądź dłużej

Cena

prowadzimy bardzo elastyczną
politykę cenową,
sprawdź!

Największa liczba apartamentów w stolicy

 posiadamy ponad 360 komfortowych apartamentów, dysponujemy bazą noclegową dla maksimum 720 osób

Atmosfera

prawdziwie domowa, intymna, ale z profesjonalną obsługą, spokojne nocowanie

Dodatki

posiadamy 4 parkingi, w tym dla autokarów, oraz bezpieczne podziemne garaże

Dodatkowe usługi

 na życzenie gości organizujemy konferencje, bankiety oraz imprezy okolicznościowe

Bezpieczeństwo

teren dokoła Apartamentów jest ogrodzony i strzeżony 24/h dobę

Dla firm

Kwatery dla pracowników

Prowadzisz firmę i wysyłasz pracowników w delegację, która odbywa się w mieście Warszawa? Chcesz zadbać o ich komfortowy nocleg na korzystnych warunkach finansowych? A może chcesz oddać pracownikowi do dyspozycji mieszkanie służbowe? Stwórz hotel dla pracowników wspólnie z Apartamentami Magnolie.

Z myślą o Klientach biznesowych, przygotowaliśmy profesjonalne kwatery dla pracowników. To w pełni wyposażone apartamenty, które sprawdzą się doskonale zarówno podczas kilkodniowej wizyty, jak i wielomiesięcznego pobytu. Nasze pokoje pracownicze stanowią doskonałą alternatywę dla hoteli, stwarzając komfortowe warunki do pracy i wypoczynku oraz pełną prywatność.

Nowoczesne mieszkania dla pracowników: Ursus i okolice

Od ponad 15 lat obsługujemy Klientów biznesowych, organizując noclegi pracownicze. Doświadczenie i znajomość rynku w Warszawie pozwala nam zaoferować Ci najwyższy standard obsługi.

Jeśli potrzebny Ci elegancki, dobrze wyposażony hotel pracowniczy – zarówno dla jednego pracownika, jak i większej grupy, nie wahaj się i skontaktuj właśnie z nami. Wynajem mieszkania dla firmy na cele mieszkaniowe w ramach współpracy z Apartamentami Magnolie to rozsądna inwestycja. Dlaczego warto zainwestować w nasze mieszkania dla firm?

 • Najwyższy standard – każde mieszkanie dla pracownika jest w pełni wyposażone i umeblowane – lokator może się wprowadzić i od razu poczuć jak w domu.
 • Profesjonalna obsługa – zapewniamy m.in. usługę sprzątania, recepcję w budynku, w którym znajdują się pokoje dla pracowników oraz szereg dodatkowych usług – adekwatnie do Twoich potrzeb biznesowych.
 • Atrakcyjna lokalizacja – każde mieszkanie służbowe dla pracownika mieści się w strzeżonym przez 24 godziny budynku, z dostępem do parkingu (w tym dla autokarów) oraz garażu podziemnego, gwarantującego maksimum ochrony.
 • Dla pracowników oraz gości Twojej firmy – nasze mieszkania pracownicze staną się reprezentatywną siedzibą zarówno dla osób zatrudnionych w Twojej firmie, jak i zaproszonych gości, którym chcesz zaoferować komfortowy nocleg w wygodnym hotelu pracowniczym.
 • Wysoka jakość w dobrej cenie – bez względu na skalę współpracy, każdemu Klientowi oferujemy wynajem mieszkania dla pracownika w korzystnej cenie. Długoletni partnerzy mogą liczyć na jeszcze wyższe rabaty.
 • Elastyczne dopasowanie do potrzeb Klienta – nie ma znaczenia, kiedy, na jak długo i w jakim standardzie chcesz wynająć mieszkanie służbowe dla pracownika, naszą ofertę dostosujemy do Twoich potrzeb.
 • Sprawna obsługa – przy regularnej współpracy, oferujemy możliwość spisania umowy ramowej, która uprości wynajem mieszkania dla firmy na cele mieszkaniowe oraz do minimum usprawni procedury zameldowania.
 • Wygodna forma rozliczenia – wystarczy, że podpiszesz z nami umowę ramową, by za wynajem mieszkania dla firmy zapłacić sprawnie w dogodnej formie.

Wynajem mieszkania firmie dla jej pracownika to specjalność Apartamentów Magnolie. Warto zaufać naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi.

Hotel dla pracowników — dlaczego Magnolie?

Znamy rozmaite hotele pracownicze. Jednak często okazuje się, że są to dość prymitywne budynki oferujące pokoje pracownicze w niskim standardzie. Chcesz uniknąć nieprzyjemności przy wynajmie mieszkania dla pracownika? Skorzystaj z naszej oferty, ponieważ mieszkania dla firm wynajmujemy od lat, dbając o stały i wysoki poziom świadczonych usług.

Co jest najlepszą rekomendacją naszych hoteli pracowniczych? Oczywiście referencje! Wynajem mieszkania firmie dla jej pracownika za każdym razem traktujemy z maksymalnym zaangażowaniem, dlatego z naszych usług skorzystali m.in.:

 • Philips Polska,
 • Ikea,
 • Bayer.

Potentaci rynkowi polecają mieszkania dla pracowników w Magnoliach, podkreślając kompleksowe wyposażenie, pomocną obsługę recepcji oraz czystość. To cechy, które charakteryzują wszystkie nasze kwatery dla pracowników w warszawskiej dzielnicy Ursus. Ta lokalizacja to kolejny plus, na który zwracają uwagę klienci wynajmujący mieszkanie dla pracownika czy aranżujący całe hotele pracownicze.

Już teraz poznaj szczegółowe zasady, na jakich odbywa się wynajem mieszkania dla pracownika. Nie wahaj się i ciesz się najlepszymi stawkami w stolicy – na warunkach dopasowanych do Ciebie. Zapraszamy do współpracy!

Referencje

hotel dla pracowników warszawa, hotel pracowniczy warszawa, hotele pracownicze warszawa, hotele warszawa ursus, kwatery dla pracowników warszawa, mieszkania dla firm, mieszkania dla pracowników, mieszkania służbowe, mieszkanie dla pracownika, mieszkanie służbowe, mieszkanie służbowe dla pracownika, pokoje dla pracowników, pokoje pracownicze warszawa, wynajem mieszkania dla firmy, wynajem mieszkania dla firmy na cele mieszkaniowe, wynajem mieszkania dla pracownika, wynajem mieszkania firmie dla jej pracownika

Referencje firma Philips Polska Sp. z o.o.

„Niniejszym oświadczamy, że firma Philips Polska Sp. z o .o. korzysta z usług świadczonych przez Warsaw Apartments Magnolie. Z w/w firmą współpracujemy od ponad roku i jesteśmy usatysfakcjonowani wysokim poziomem oferowanych usług.”

Referencje firma BAYER Sp. z o.o.

„Firma Bayer Sp. z o.o. korzysta z usług noclegowych Warsaw Apartments Magnolie od 2001 roku.Poziom świadczonych usług przez Warsaw Apartments Magnolie jest oceniany przez naszych pracowników pozytywnie. Apartamenty są dobrze wyposażone, zawsze czyste i eleganckie. Obsługa recepcji jest profesjonalna, zaangażowana w swoją pracę i chętną do pomocy.Z całą pewnością możemy polecić korzystanie z usług noclegowych Warsaw Apartments Magnolie.”

Referencje firma IKEA

„Warsaw Apartments Magnolie współpracuje z nami od listopada 2001 roku.Od tego czasu IKEA wielokrotnie korzystała z usług firmy.Nasi pracownicy zadowoleni są zarówno ze standardu wynajmowanych pokoi jak i z serwisu i obsługi.Uważamy że warto polecać Warsaw Apartments Magnolie innym gościom.”

Gastronomia

Naszym gościom zapewniamy:

śniadania w formie bufetu szwedzkiego

obiady i kolacje

Dla grup konferencyjnych organizujemy:

przerwy kawowe

biznesowe lunche

… a dla zakochanych

uroczyste kolacje przy świecach.