Oferujemy wynajem mieszkań na miesiąc, tydzień oraz doby

Warszawa, jak każda europejska stolica ma dużo do zaoferowania turystom, studentom, firmom i osobom szukającym pracy. To sprawia, że każdego roku do miasta przyjeżdżają tysiące osób, które potrzebują mieszkania na doby, tygodnie lub miesiące. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom udostępniamy pokoje lub apartamenty zlokalizowane w warszawskiej dzielnicy Ursus. To optymalny wybór dla osób, którym zależy na dobrym stosunku jakości do ceny oraz dostępie do środków komunikacji miejskiej.

Mieszkania na doby

Mieszkania na doby to popularny system, który obowiązuje w hotelach i pensjonatach. Jednak wiele osób rezygnuje z tego typu miejsc na korzyść wygodnych kwater w blokach. Dzieje się tak, dlatego, że każdy szuka wysokiego standardu oraz swobody, których nie zawsze doświadcza się w hotelu. Inną kwestią są ceny – w przypadku mieszkania na doby w Warszawie są one znacznie niższe niż w innych obiektach noclegowych.

Mieszkania na tydzień

Mieszkania na tydzień to mniej popularny, ale poszukiwany system wynajmu. Korzystają z niego turyści polscy lub zagraniczni, którzy są np. w trakcie europejskiego tripu. Szukają oni apartamentów, w których wygodnie przygotują się do dalszej podróży, samodzielnie przyrządzą sobie posiłki, a przede wszystkim poczują się jak w domu. Mieszkanie na tydzień  to również popularna opcja dla firm, które wysyłają pracowników na delegacje do stolicy.

Wynajem mieszkania na miesiąc

wynajem mieszkania na miesiąc warszawaOfertą, która wyróżnia Magnolie na tle innych firm jest wynajem mieszkania na miesiąc. Długoterminowy pobyt w Warszawie może być przyjemny i wygodny, kiedy bazą noclegową stanie się mieszkanie służbowe w wysokim standardzie.

Wynajem mieszkania na miesiąc to także:

  • możliwość skorzystania z atrakcyjnych rabatów i elastycznej formy współpracy oraz płatności,
  • dostęp do udogodnień, takich jak miejsce parkingowe, pomoc przy organizacji spotkań biznesowych, usługi sprzątania i obsługa gastronomiczna,
  • sprawna obsługa, dzięki której formalności uproszczone zostają do minimum,
  • gwarancja wysokiego standardu wyposażenia, zgodnie z aktualnymi trendami, aby było estetycznie i wygodnie,
  • bezpieczeństwo, ponieważ mieszkania znajdują się na terenach grodzonych, często monitorowanych.

Dodatkowym atutem naszych mieszkań na doby, tygodnie i miesiące jest lokalizacja w dzielnicy Ursus. Dobra komunikacja z centrum i innymi obszarami oraz rozwinięta infrastruktura sprawiają, że jest to miejsce, chętnie wybierane przez studentów, pracowników, turystów oraz wszystkich, którzy przyjeżdżają do Warszawy.

Dlaczego my?

Standard

nasze mieszkania na wynajem
są bardziej komfortowe
niż pokoje w hotelach

Elastyczny czas pobytu

tylko z nami opłaca się zamieszkać zarówno na jeden dzień, jak i na tydzień, miesiąc bądź dłużej

Cena

prowadzimy bardzo elastyczną
politykę cenową,
sprawdź!

Największa liczba apartamentów w stolicy

 posiadamy ponad 360 komfortowych apartamentów, dysponujemy bazą noclegową dla maksimum 720 osób

Atmosfera

prawdziwie domowa, intymna, ale z profesjonalną obsługą, spokojne nocowanie

Dodatki

posiadamy 4 parkingi, w tym dla autokarów, oraz bezpieczne podziemne garaże

Dodatkowe usługi

 na życzenie gości organizujemy konferencje, bankiety oraz imprezy okolicznościowe

Bezpieczeństwo

teren dokoła Apartamentów jest ogrodzony i strzeżony 24/h dobę